info@jackodesign.cz

+420 596 918 082

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie řadíme mezi interiérovou stínicí techniku. V průběhu několika let docházelo ke změnám v modernizaci oken, měnily se trendy v bydlení a současně i požadavky na stínicí techniku. V současnosti je stínicí technika neodmyslitelným a nepostradatelným doplňkem každého okna, přičemž největší podíl na trhu představují právě horizontální hliníkové žaluzie. Svým širokým záběrem různých typů, barevných kombinací a různorodosti oslovují nejširší spektrum zákazníků.

Interiérové žaluzie

Jejich hlavní výhodou je, že z nabízených typů jsou nejvhodnější pro zastínění velkých prosklených ploch interiéru. Interiérové žaluzie se montují hlavně na starší typy oken, dřevěných eurooken, ale i do hliníkových a plastových oken.

Interiérové ​​žaluzie

Interiérové ​​žaluzie se montují hlavně na starší typy oken, dřevěných eurooken, ale i do hliníkových a plastových oken. Konstrukčně jsou interiérové žaluzie podobné meziskelním žaluziím, ale tyto se na rozdíl od nich montují již do interiéru. Prvním ovládacím prvkem je brzdový mechanismus se šňůrkou, což umožňuje nastavení lamel v libovolné výšce, aniž by se šňůrka musela upevňovat okolo plastového kolečka. Druhým ovládacím prvkem je šestihranný interiérový ovladač, pomocí kterého se lamely žaluzie otevírají a zavírají. Jejich hlavní výhodou je, že z nabízených typů jsou nejvhodnější k zastínění velkých prosklených ploch interiéru.


Provedení produktů: – zaměření / montáž / údržba

Celostínící 

  • Interiérová celostínící
  • Interiérová celostínící, silon
  • Interiérová celostínící, spodní úchyt

Klasik 

  • Interiérová klasik
  • Interiérová klasik, silon
  • Interiérová spodní úchyt
  • Interiérová 16 mm, silon

Kontakt

JACKODESIGN a.s.
Martinovska 3245/36e

723 00, Ostrava- Martinov 

IČO: 27838901

DIČ: CZ27838901

Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 3992

Tel:

+420 596 918 082

 

Fax:

+420 596 910 968

 

Po - Pá

7:00 - 15:30

Kde nás najdete

QR Kód

QR Code