info@jackodesign.cz

+420 596 918 082

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie řadíme mezi interiérovou stínicí techniku. V průběhu několika let docházelo ke změnám v modernizaci oken, měnily se trendy v bydlení a současně i požadavky na stínicí techniku. V současnosti je stínicí technika neodmyslitelným a nepostradatelným doplňkem každého okna, přičemž největší podíl na trhu představují právě horizontální hliníkové žaluzie. Svým širokým záběrem různých typů, barevných kombinací a různorodosti oslovují nejširší spektrum zákazníků.

ISSO řetízek

ISSO řetízek patří mezi nejžádanější typ žaluzií. Svou jednoduchostí, minimální potřebou údržby a cenovou dostupností je tím nejlepším řešením pro každý interiér a pro všechny typy oken. Jednoduchým systémem ovládání pomocí řetízkové žaluzie je možné velmi snadno regulovat intenzitu průniku světla do interiéru.

ISSO řetízek

ISSO řetízek patří mezi nejžádanější typ žaluzií. Moderní a nejprodávanější typy žaluzií v oblasti stínicí techniky, určené pro všechny typy plastových a dřevěných oken. Svou estetickou úpravou a snadnou ovladatelností jsou oblíbeným doplňkem kanceláří, škol, nemocnic, bytů a rodinných domů. Jsou velmi moderní a esteticky vysoce hodnotné žaluzie.

Celostínící provedení má otvory vzadu v lamelách, čímž se minimalizuje propouštění světla do interiéru. Jednoduchým systémem ovládání pomocí řetízkové žaluzie je možné velmi snadno regulovat intenzitu průniku světla do interiéru.  Jednoduchá montáž, cenová dostupnost a minimální údržba jsou ideálním řešením pro všechny interiéry. Pokud k tomu přidáme i širokou paletu odstínů barev nosných rámů a lamel, je zaručeno, že u nás najdete to, co pro Vaše okno hledáte a potřebujete.

Nosné rámy nabízíme ve dvou provedeních:

  •  ISSO řetízek    – hranatý rám                                                                         
  • JACKODESIGN – oblý rám

Provedení produktů:  obl


Provedení– zaměření / montáž / údržba

Celostínící 

  • ISSO řetízek celostínící, silon
  • JACKODESIGN, cel., silon

Klasik 

  • ISSO řetízek klasik, silon
  • JACKODESIGN, silon

Ukázky

EN 13120

Kontakt

JACKODESIGN a.s.
Martinovska 3245/36e

723 00, Ostrava- Martinov 

IČO: 27838901

DIČ: CZ27838901

Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 3992

Tel:

+420 596 918 082

 

Fax:

+420 596 910 968

 

Po - Pá

7:00 - 15:30

Kde nás najdete

QR Kód

QR Code