info@jackodesign.cz

+420 596 918 082

Látkové roletky

Látkové roletky tvoří jednu z nejširších nabídek dekorů a barev látek ve firmě Blažej Jacko, což usnadňuje sladit okenní doplňky k Vašemu interiéru. V nabídce jsou barvy vhodné do obýváků, ložnic, kuchyní, ale i do dětských pokojů, kanceláří či společenských prostor a obchodních center. Zkrátka, každý si tu najde to, co potřebuje ke zpříjemnění životního prostoru.

Roletky Den/Noc

Roletky Den/Noc v naší produkci je to, co mnohým látkovým roletkám dosud chybělo, a to regulace v propustnosti světla do interiéru. Roletka Den/Noc zútulní Váš příbytek svou elegancí a luxusním provedením.

Roletky Den / Noc

Roletky Den/Noc v naší produkci je to, co mnohým látkovým roletkám dosud chybělo, a to regulace v propustnosti světla do interiéru. Tato NOVINKA v naší nabídce je designově a estetický jedinečný výrobek do moderních, zrekonstruovaných domů a bytů, který je cenově dostupnější pro širší skupiny obyvatelstva, než byl doposud. Roletka Den/Noc zútulní Váš příbytek svou elegancí a luxusním provedením.

Funkčnost roletky Den/Noc spočívá ve dvojitém vedení látek se střídajícími průhlednými a neprůhlednými pruhy, přičemž regulování průchodnosti světla je pomocí nekonečného řetízku. Designově laděné prvky střídající se prošívanými světelnými otvory a látkou v bohatém barevném provedení je elegantním doplněním interiéru.

Roletky Den/Noc nabízíme ve dvou provedeních: Uzavřený systém Den / Noc

                                                                                        Otevřený systém Den / Noc

V uzavřeném systému je látka ukryta pod hliníkovým bubnem – kazetou. Vzhledem k tloušťce látky je výška uzavřeného systému omezena kapacitou bubnu, a proto jsme dali do nabídky i otevřený systém, který není výškově limitován.

Roletka Den/Noc nevyžaduje žádnou dodatečnou údržbu ani čištění – povrch látky je antistatický, na který se drobné prachové částice neusazují tak intenzivně. Případné větší nečistoty lze otřít vlhkým hadříkem nebo prachovkou.


Provedení produktů: – zaměření / montáž / údržba

  • Uzavřený systém Den / Noc
  • Otevřený systém Den / Noc

Ukázky

Kontakt

JACKODESIGN a.s.
Martinovska 3245/36e

723 00, Ostrava- Martinov 

IČO: 27838901

DIČ: CZ27838901

Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 3992

Tel:

+420 596 918 082

 

Fax:

+420 596 910 968

 

Po - Pá

7:00 - 15:30

Kde nás najdete

QR Kód

QR Code