info@jackodesign.cz

+420 596 918 082

Garážová vrata

Garážová vrata jsou důležitým architektonickým prvkem. Díky barevným možnostem a elegantnímu provedení zdůrazní celkový vzhled Vašeho domu i garáže.

Rolovací vrata

Bezpečnost

Rolovací garážová vrata jsou v každém ohledu spolehlivá. Pancíř, vyrobený z lamely PA 77, je odolný proti mechanickému tlaku a pevné vodící lišty zabraňují jeho vytržení. Mezi standardní bezpečnostní prvky patří také zajištění proti násilnému zvednutí pancíře. Elektromagnetická brzda motoru, který pohání vrata, v kombinaci s blokovacími držáky zmaří veškeré pokusy o násilné otevření vrat. Nezapomínáme také na bezpečnost při obsluze vrat. Použitím infrazávory eliminujeme riziko úrazu nebo poškození vozidla. Ve chvíli, kdy se v zorném poli fotobuňky objeví jakákoliv překážka, je pohyb vrat okamžitě zastaven. Problém není ani náhlý výpadek elektrického proudu. V takovém případě lze vrata otevřít pomocí nouzové kliky.

Možnosti využití

Zvednutý pancíř nezakrývá výhled do ulice, čímž výrazně zvyšuje při výjezdu z garáže bezpečnost řidiče i kolemjdoucích chodců. Lamely, z nichž je pancíř složen, jsou charakteristické svou výbornou tepelnou a akustickou izolací. Díky tomu prostor garáže nezamrzá a zároveň silně omezuje hlučnost zvenčí i zevnitř.

Pohodlná obsluha

Pohodlnou manipulaci s vraty vám umožní použití elektrických pohonů. Díky dálkovému ovládání můžete otvírat a zavírat vrata, nebo zapnout osvětlení v garáži (dodatečná verze), aniž byste museli vystupovat z auta.

Hliníková lamela PA 77

Lamely jsou zhotoveny z vysoce kvalitního hliníkového plechu, určeného k výrobě pancířů rolovacích vrat, kde je kladen důraz především na bezpečnost. Speciální tvar lamel, odpovídající tloušťka plechu a zpevňovací pěna umožňuje vyrobit stabilní lamelový pancíř, odolný proti mechanickému poškození. Plechy jsou pokryty kvalitním polyester-polyamidovým lakem, odolným proti nepříznivým atmosférickým vlivům, a s dokonalou stálostí barev. Hliníkové lamely patří mezi ekologicky čisté výrobky, nevyžadující speciální údržbu a časté mytí. Polyuretanová pěna, která tyto lamely vyplňuje, neobsahuje freony a při výrobě barevného laku pokrývajícího plechy nebylo použito olova ani kadmia. Výraznou předností lamel je jejich dlouhodobá životnost. Podle potřeby lze také v pancíři kombinovat lamely plné s prosklenými. Lamelu lze dodat v jakékoliv renolitové folii.

Kontakt

JACKODESIGN a.s.
Martinovska 3245/36e

723 00, Ostrava- Martinov 

IČO: 27838901

DIČ: CZ27838901

Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 3992

Tel:

+420 596 918 082

 

Fax:

+420 596 910 968

 

Po - Pá

7:00 - 15:30

Kde nás najdete

QR Kód

QR Code