Česky English Deutsch Russian Magyar
Breadcrumb navigation

Home > Sortiment > Venkovní žaluzie - hu

Venkovní žaluzie - hu

Venkovní žaluzie – moderní řešení stínění


Displayed 4 items
 • Venkovní žaluzie C80

  Před-okenních venkovních žaluzií je na trhu několik typů. Jedním z oblíbených modelů jsou bezesporu žaluzie C80. Lamely těchto žaluzií mají tvar písmene C a vyrábějí se z válcovaného hliníku.


 • Venkovní žaluzie S90

  Připravujeme pro Vás - 11/2020


 • Venkovní žaluzie Z70

  Připravujeme pro Vás - 11/2020


 • Venkovní žaluzie Z90

  Žaluzie s označením Z90 jsou nejoblíbenějším a nejžádanějším typem pro rodinné domy a byty. Jejich největší výhodou je fakt, že tvar písmene Z do sebe dokonale zapadne a lamely se zcela uzavřou.


Displayed 4 items

Přemýšleli jste už o venkovních žaluziích? Mají nesporně řadu výhod a jsou moderním prvkem každého nového domu či firemního objektu. Pokud s výběrem venkovních žaluzií vyčkáváte, přečtěte si následující výhody a přesvědčte se o jejich výborných funkčních a estetických vlastnostech.

Jaké jsou výhody venkovních žaluzií?

 • Ochrání okno před vnějším znečištěním a UV zářením.
 • Nepropustí hluk a nechtěné pohledy kolemjdoucích.
 • Nemusíte si lámat hlavu s nárazovým deštěm, větrem, ani chladem.
 • Venkovní žaluzie instalujeme na elektrické intuitivní ovládání.

Montáž a uchycení žaluzií přenechte odborníkům

Pokud vás výhody venkovních žaluzií přesvědčily o jejich koupi, jistě vás napadne otázka, zdali nebude při montáži poškozena stávající fasáda. Především je potřeba zdůraznit, že uchycení venkovních žaluzií není úplně jednoduchá záležitost, takže jejich instalaci přenechte raději odborníkům. Také záleží na tom, jestli jste ve fázi výstavby domu, nebo dům už je postavený a má hotovou fasádu.

Jak postupujeme při montáži venkovních žaluzií?

Montáž venkovních žaluzií u domu ve výstavbě provádíme podomítkovým provedením. Box, kde jsou venkovní žaluzie uschovány, umístíme přímo ve fasádě nad oknem, vodící lišty jsou ve špaletách, takže je při otevření okna nevidíte. Montáž venkovních žaluzií na již hotovou fasádu provádíme obdobně. Vodící lišty uchytíme do již hotové fasády, nebo do rámu okna pomocí držáků vodících lišt. Krycí plech, který má za úkol schovat venkovní žaluzii, umístíme do fasády nad okno.

Potřebujete poradit s venkovními žaluziemi? Napište nám.

Poptat žaluzie