Česky English Deutsch Russian Magyar
Breadcrumb navigation

Home > Sortiment

Sortiment


  • Vrata - hu

    Vrata do garáží i průmyslových hal


Sháníte moderní stínící techniku do rodinného domu, nebo kanceláře? U nás si rozhodně vyberete. Prodáváme klasické řetízkové i moderní venkovní hliníkové žaluzie. Velkým hitem jsou venkovní žaluzie a venkovní hliníkové rolety, které vynikají vysokou životností, mají výbornou protisluneční ochranu a zároveň redukují únik tepla. Klienti si často pochvalují i míru redukce hlučnosti a dlouhodobou barevnou stálost. Skladem máme také stínící techniku na zahradu. Zastínění terasy můžete vyřešit třeba jen látkovou markýzou, navíc u většiny použitých látek garantujeme stálost barvy až deset let.

Sítě proti hmyzu do oken a dveří

Zejména v jarních a letních měsících jdou na dračku sítě proti hmyzu. Vyrábíme rolovací klasické sítě do oken a dveří. Vychutnejte si čerstvý letní vzduch, bez obav vlétnutí hmyzu do ložnice.

Zastínění velkých prostor v kancelářích?

Do reprezentačních prostor recepcí, kanceláří, bank a hal doporučujeme vertikální žaluzie. Splňují nejvyšší kritéria funkčnosti a kvality. Vybírat můžete z celé škály barev a materiálů tak, aby zapadly do každého interiéru.

Navštivte náš showroom v Ostravě

Všechny nabízené produkty si můžete prohlédnout v našem showroomu v Ostravě. Proškolení zaměstnanci s Vámi vyberou nejvhodnější barvu i typ materiálu, rádi Vám také poradíme, co do konkrétního interiéru či exteriéru bude sedět nejlépe.

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat.